Glamping: útulný pobyt v přírodě

Stále populárnější alternativa k tradičnímu kempování, tzv. glamour camping. Většinou jde o designové chatky usazené v krásné přírodní scenérii, které...

Glamping: útulný pobyt v přírodě

Stále populárnější alternativa k tradičnímu kempování, tzv. glamour camping. Většinou jde o designové chatky usazené v krásné přírodní scenérii, které nabízí neobyčejný komfort pro tělo a mysl. Oblíbenost glampingu roste i u nás v Čechách, tak se pojďme podívat na jeho podstatu i hlavní benefity.

Přečíst článek

Probuďte v sobě kreativitu

Kolega vedle u stolu neustále srší úžasnými nápady a z vás tak maximálně syčí kouř, když se snažíte najít svůj tvůrčí zdroj? Žádné strachy, nemusí to být navěky váš osud. Kreativitu můžete potrénovat podobně jako sval na břiše a s trochou úsilí rozvinout do plného pekáče buchet.

Přečíst článek

Circa diem: žijte v cirkadiánním rytmu svého těla

Váš vnitřní hlas hovořící 24 hodin denně. Rytmika běžící na pozadí vašeho mozku a pravidelně cyklující mezi bdělostí a spánkem. Cirkadiánní rytmus. Věřte, že tento přirozený mechanismus hraje ve váš prospěch. Když se na něj správně naladíte, potěšíte své fyzické i psychické zdraví.

Přečíst článek

Terapie psaním: jen kus papíru, tužku a motivaci psát

Nemusíte být zrovna Victor Hugo, abyste se pustili do psaní. A teď ani nemyslíme, abyste se vrhli do druhého dílu Bídníků, spíš máme na mysli využít tento expresivní a a kreativní způsob k vlastnímu seberozvoji. Nebo k překonání nějaké těžkosti. Psaní je všestranná forma terapie a možná by se mohla hodit i vám.

Přečíst článek
Další články už tu nejsou