Představte si, že ležíte pod huňatou dekou, kolem pouze krajina a nad vámi hvězdy. To ticho. Připravíte teplý čaj nebo kávu a usmějete se na svou milou polovičku. Čas plyne jinak, když nefunguje WiFi a místností se line sluneční svit. Odpočíváte, čtete nebo jen tak hledíte do toho klidu okolo vás. Dlouho do noci. Není kam spěchat. Představte si nejútulnější chvíle svého života.

Jsme ootoolno.

Glampingový koncept pro vaše netradiční zážitky. Ve vzduchu, na zemi i vodní hladině.

Na začátku byla touha...

Touha uniknout na jednu noc do oázy klidu. Znovu naleznout sebe při zajištěném pohodlí. A protože touhy se mají měnit ve splněné sny, zrodilo se ootoolno. Levitující chatička s nejkrásnějším lesním divadlem pozorovaným přímo z pohodlí postele. Při jejím vymýšlení jsme mysleli na mladé přepracované jedince, jako jsme byli my sami. Hned vzápětí se ukázalo, že tu můžeme být i pro rodiny s dětmi, páry, skupiny přátel i starší ročníky. V podstatě každého totiž oslovuje představa na chvíli vypnout. Vyskočit z běžného stereotypu, utéct před domácím nepořádkem a každodenními povinnostmi. Třeba jen na jednu noc.

Vzduch, země, voda

Začali jsme ootoolnou ve vzduchu. Létající chatičkou, která přináší unikátní neinvazivní systém zavěšení. Chatka není k nosným stromům pevně přibita. Neomezuje je v růstu ani s nimi navěky nesdílí svůj osud. Kdykoli můžeme ootoolnu sundat a přenést na jiné místo.

Po prvotním úspěchu jsme se snesli na zem a plaveme i po vodní hladině. Vyvíjíme nové typy ootoolen, tak abychom se rozšiřovali po Česku i za hranicemi a mohli lidem dopřát vytoužený relax. Každá ootoolnička je jiná, všechny však spojuje minimalistický design a maximální pohodlí v přímém kontaktu s přírodou.

Buďte součástí příběhu

Naším cílem je vybudovat síť prověřených zážitkových struktur po Evropě, které bude i přes svou variabilitu zastřešovat pojící příběh. Máme v plánu budovat glampingovou síť pro nejútulnější noci v životě.