Otázky, které vás nejspíš napadnou

Chatky naleznete na malebné Vysočině nedaleko Jihlavy. Dvě se nachází v blízkosti obce Batelov, třetí u vesnice Buková. Abychom zachovali nerušenost místa, přesnou lokaci obdržíte až po rezervaci termínu. K místům je možné dopravit se autem, které zaparkujete v blízkém okolí ootoolny.    

Netřeba se obávat, všechny ootoolny jsou zhotoveny společností s 14letou zkušeností s implementací stromových parků, rozhleden apod. Ani u létající ootoolničky (varianta vzduch) se nemusíte bát o svou bezpečnost. Pravděpodobnost pádu je zhruba stejná jako u letadla či asteroidu. Díky vytahovacím schůdkům se k vám nahoru nikdo nedostane, takže se můžete přírodě oddávat s naprostým pocitem klidu. Všechny chatičky jsou navíc ukryty na klidném místě, takže s velkou pravděpodobností žádné kolemjdoucí nepotkáte.

Malebnost ootoolny oceníte za svitu slunce i v dešti, je koncipována do každého počasí. V případě silných povětrnostních a jiných extrémních podmínek bude vaše rezervace zrušena a budete si moci vybrat jiný termín.

Budete a doufáme, že na tuto hloubavou rozjímavou „nudu“ budete s vděčností vzpomínat až do konce života. Pozorujte probouzející se a usínající přírodu, začtěte se do námi připravených MOODRO kartiček, pusťte si k tomu speciálně sestavený hloubavý OOTOOLNO playlist. Věnujte se své milé polovičce, třeba pomocí připravených konverzačních témat, které prohloubí váš vztah. A hlavně se věnujte sami sobě. Nalezněte rovnováhu a klid. Třeba po velmi dlouhé době, bez přehlušujícího rámusu měst a společnosti, opět zaslechnete svůj vnitřní hlas.

Nebude. Chatka je ve své konstrukci zateplená a navíc má další vytápění. V případě chladnějšího počasí ho můžete jednoduše zapnout a za moment se místnost příjemně vyhřeje. Stejně tak si můžete uvařit teplý čaj či kávu.

V ootoolně naleznete separátní místnost s chemickou toaletou. Takže jako doma, netřeba běhat za křovíčko.

Využíváme solární energii, která vám posvítí ve tmě a umožní nabít telefon přes USB. Klasické zásuvky v ootoolně nenaleznete.

V kuchyňce je umyvadlo s tekoucí vodou. V souladu s naší filozofií zanechat místo zcela netknuté veškerou vodu přivážíme a odvážíme, takže je jí limitované množství. Ze stejného důvodu na místě není sprcha. 

Jídlo a pitnou vodu si prosím přivezte s sebou. Na místě je vybavená studená kuchyň s možností uvařit si vodu na kávu či čaj. Potraviny je možné uchovat v termoboxu. Připadně lze rovněž navštívit některou z lokálních restaurací, tipy od nás dostanete.

Všechny typy ootoolen jsou koncipovány pro dospělý pár. U létající chatky (varianta vzduch) ale počítejte s výstupem po žebříku. Zvažte tedy své možnosti. Je zavěšená 4 metry nad zemí a není doporučena pro osoby se zdravotními potížemi či strachem z výšek. Dohromady vaše hmotnost nesmí překročit 250 kg. Své domácí mazlíčky prosím nechte doma.

Kromě jídla, pití, pohodlného oblečení a obuvi vhodné do lesa již pouze ochotu odevzdat se tichu a rozjímání.

Záleží na zvoleném termínu. Cenové rozpětí se dle sezóny pohybuje mezi 3 až 5 tisíci Kč za noc. Chatku VZDUCH můžete využívat od 16:00 daného dne až do 12:00 dne následujícího. Chatku ZEMI od 15:00 daného dne až do 11:00 dne následujícího.

Pokud nám dáte vědět včas, rádi vám vybereme jiný termín. Změna termínu v období méně než měsíc před příjezdem pak probíhá dle následujících storno podmínek:

  • do 30 dní před příjezdem strženo 0 % z celkové částky původního termínů,

  • 29 – 14 dní před příjezdem strženo 50 % z celkové částky původního termínu,

  • 13 – 7 dní před příjezdem strženo 75 % z celkové částky původního termínu,

  • méně jak 7 dnů před příjezdem strženo 100 % z celkové částky původního termínu.

Prostřednictvím rezervačního portálu zde na webu. Stačí si zvolit termín a vyplnit potřebné údaje. Po zaplacení vám pošleme veškeré nezbytné informace k nejútulnějšímu zážitku vašeho života.

Nenašli jste odpověď? ​Napište nám.