země

Neviditelná a zároveň tak výrazná. “Zemitá” chatička nabízí neotřelý design v dokonalém souladu s okolní přírodou. A útulný odpočinek samozřejmě.

OOTOOLNY
Batelov, Česká republika

max. 2

od 3 400 2 700 Kč

Harmonie


Inspirováno přírodou, tvořeno originálním designem. Chatička obsahuje z vnější strany zrcadlové plochy, které přináší poutavou podívanou a současně jí pomáhají přirozeně vplout do prostředí přírody. Uvnitř ootoolny pak naleznete harmonický a klidný prostor, který přispěje k vytouženému relaxu a podpoří opravdový zážitek z ootoolno návštěvy.

Pohodlí


Komfort téměř jako doma v obýváku. V interiéru jsme se snažili vytvořit prostor, kde vám bude dobře. Třeba i v zimě, protože ootoolna je zateplená a vytápěná. Prostorná postel s huňatou dekou je ovšem i tak základ každého úspěšného dobrodružství. Nechybí ani malá kuchyňka, umyvadlo s vodou a něco malého na zub. K dispozici je také toaleta, takže netřeba běhat za křovíčko.

Oddech


V ootoolně není wifi. Odlepte alespoň na chvíli hledí od monitoru a posviťte si lucernou na život, který se před vámi odehrává. Zpomalte. Nechte se unášet libými zvuky okolní krajiny, moudrými slovy speciálně připravených MOODRO kartiček a přiložených knih či si zahrajte hru. Mysleli jsme na každý okamžik, nebojte.

Bezpečnost


Vaši bezpečnost máme vždy na prvním místě. Chatička je technicky dobře zajištěná a bezpečná, nemusíte se ničeho bát. Spolupracujeme se společností, která má více než 14leté zkušenosti v oboru. V případě jakýchkoliv obtíží jsme vám navíc k dispozici na telefonu nebo s čímkoliv pomůžeme přímo na místě.

Dostupnost


Dokonalý únik od civilizace, ale ne za cenu strastiplné cesty. Umístění ootoolny bere ohled na dobrou dostupnost a pohodlné cestování. Naleznete ji na malebné Vysočině u obce nedaleko Jihlavy. Abychom zachovali nerušenost místa, přesnou lokaci vám zašleme až po rezervaci termínu. Autem se dopravíte až na místo, v případě vlaku či autobusu budete muset ještě tři kilometry po svých.

Šetrnost


Milujeme přírodu, proto se snažíme o maximální šetrnost a ohleduplnost k životnímu prostředí – jak ve výrobě ootoolny, tak i v každodenním provozu a úklidu. Staráme se přitom nejen o samotnou chatičku, ale pečujeme také o její přilehlé okolí. Zemitou ootoolnu jsme navíc navrhli tak, abychom ji v případě potřeby mohli přenést na jiné místo a původní lokace po nás zůstala neponičena.