vzduch

Úplně nový typ zážitku a náš ootoolní matador. Chatička zavěšená mezi stromy. Vyvinuli jsme pro ni mobilní a zcela neinvazivní řešení, které je ve světě glampingu opravdovým unikátem.

OOTOOLNY
Batelov, Česká republika

max. 2

od 6 let
od 3 400 2 550 Kč

Harmonie


V hlavní roli dřevo a minimalistický design. Chatičku jsme navrhli tak, aby i přes svou jedinečnost přirozeně vplula do prostředí lesa. Terasa i místnost s množstvím transparentních ploch nabízí úchvatné představení. Pozorujte, jak usíná a jak se probouzí les se všemi jeho tajuplnostmi.

Pohodlí


Komfort téměř jako doma v obýváku. V interiéru jsme se snažili vytvořit prostor, kde vám bude dobře. Třeba i v zimě, protože ootoolna je zateplená a vytápěná. Prostorná postel s huňatou dekou je ovšem i tak základ každého úspěšného dobrodružství. Nechybí ani malá kuchyňka, umyvadlo s vodou a něco malého na zub. K dispozici je také toaleta, takže netřeba běhat za křovíčko.

Oddech


V ootoolně není wifi. Odlepte alespoň na chvíli hledí od monitoru a posviťte si lucernou na život, který se před vámi odehrává. Zpomalte. Nechte se unášet libými zvuky lesa, moudrými slovy speciálně připravených MOODRO kartiček a přiložených knih či si zahrajte hru. Mysleli jsme na každý okamžik, nebojte.

Bezpečnost


Chatka je koncipována pro dospělý pár, který se nezalekne čtyřmetrového žebříku. Obavy mít nemusíte, nosnost struktury je reálně mnohem vyšší. Je zhotovena společností s 14letou zkušeností s implementací stromových parků, rozhleden apod. Pravděpodobnost pádu je zhruba stejná jako u letadla či asteroidu. Díky vytahovacím schůdkům se k vám nikdo nedostane, takže se můžete přírodě oddávat s naprostým pocitem bezpečí.

Dostupnost


Dokonalý únik od civilizace, ale ne za cenu strastiplné cesty. Umístění ootoolny bere ohled na dobrou dostupnost a pohodlné cestování. Naleznete ji na malebné Vysočině u obce nedaleko Jihlavy. Abychom zachovali nerušenost místa, přesnou lokaci vám zašleme až po rezervaci termínu. Autem se dopravíte až na místo, v případě vlaku či autobusu budete muset ještě tři kilometry po svých.

Šetrnost


Příroda na prvním místě. Klasické domy na stromech jsou k nosným stromům pevně přibity, což představuje invazivní zásah. Stromy navíc omezují v růstu a sdílí navěky jejich osud. Naše řešení je v tomto unikátní, zavěšení mezi stromy je zcela neinvazivní a umožňuje chatku kdykoliv sundat, přemístit a zanechat les nedotčen. Po nás nepřijde potopa!