detailní informace

ootoolno franšíza

Co všechno je součástí naší franšízové spolupráce?

Ootoolnička na klíč

Zajistíme vám technické posudky nezbytné k implementaci a provozu. Vyrobíme, dovezeme a umístíme ootoolničku, včetně provozního vybavení (vytápění, solární energie, atd.). Poskytneme záruky za ootoolničku a jednotlivé komponenty vybavení.

Skrze naši servisní společnost nabízíme záruční i pozáruční servis. Interiérové doplňky už ponecháme na vašem vkusu, v případě zájmu můžeme dodat jejich návrhy.

know-how

Předáme vám naše obchodní, provozní i právní know-how. Dodáme seznamy a checklisty, které ušetří čas a slepé uličky.

Proškolíme personál starající se o ootoolničku na místě. Zajistíme pro vás pojištění ootoolničky za výhodných podmínek.

Marketing & Love brand

Umožníme vám používat love brand, který systematicky budujeme. Poskytneme vám propagační materiály, fotky i videa. Zajistíme homestaging i focení a vytvoříme profil na ootoolno rezervačním portálu.

Že se nevyznáte ve výkonnostním a affiliate marketingu, datové analýze, nemáte dosah na influencery a média, neumíte zajistit leady od cestovních agentur a firem a zužitkovat mnoho dalších marketingových kanálů? Nevadí, my ano. Pokud však již svůj provoz úspěšně marketujete, vše samozřejmě necháme pod vašimi křídly.

Správa a reporting

Pokryjeme za vás kompletní správu. Obstaráme aktivní cenotvorbu, platby, smlouvy, komunikaci s hosty i koordinaci úklidu a základní údržby. Samotný úklid a každodenní údržbu jako jedinou zajišťujete vy. To vše za dodržení vysokých standardů ootoolno franšízy.

Pokud již v rámci existujícího provozu máte vše vyřešené a vyladěné, veškerou správu ponecháme čistě ve vaší režii. Transparentně s vámi budeme sdílet přehled rezervací, včetně podkladů pro účetnictví.

Na co se u nás můžete spolehnout?

Budujeme úspěšná partnerství založená na kvalitě, nikoliv kvantitě. V ČR implementujeme limitované množství ootoolniček, čímž jim zaručujeme exkluzivitu a poptávku. Kdo si dřív obsadí určitou oblast, tomu již jiný franšízant do zelí nepoleze.

Proprietární koncepty, které díky své invenci vytváří nové, dosud nevyužité možnosti glampingu. Jak praví ekonomie, kde není saturovaný trh, tam je renta. Od spuštění máme prakticky plnou obsazenost.

Naše řešení se dají díky své mobilitě alokovat do oblastí, na které jsou statické ubytovací struktury krátké. Tím umožňují monetizaci míst, která by jinak ležela ladem. Jejich inovativnost a vysoká kvalita je výrazně odlišují v záplavě zaměnitelných glampingových konceptů, a na rozdíl od nich tak dlouhodobě zajistí stabilní přísun hostů při udržení prémiové ceny za noc.

Koncepty jsou snadno realokovatelné. Jednoduše vydělávejte od prvního dne spuštění, a pokud budete chtít lokalitu později využít k jiným účelům, nic vám nebrání. Struktura se odveze a místo zůstane zcela nedotčené.

Design je koncipován tak, aby struktura i přes svou netradičnost přirozeně vplula do prostředí. Každý detail v sobě snoubí funkčnost při současné maximalizaci pohodlí hostů.

Náš silný marketing vám zajistí stabilní zdroj klientů. Vedle provize z ubytování v samotné ootoolničce tak přísunem nových zákazníku podpoříme i váš hlavní zdroj příjmů z dané lokality.

Spolupracujeme se subjekty s expertní znalostí v každé oblasti. Jinak řečeno, nepouštíme se do neznáma, víme, co děláme. Bezpečnost máme vždy na prvním místě.

V neposlední řadě se můžete spolehnout na nás, na ootoolno. Nenecháme vás v tom. Budeme vám jako partneři stát po boku a pomůžeme se vším, s čím budete potřebovat. Budeme mít totiž společný cíl – vybudovat nejootoolnější místo, které si vaši návštěvníci zamilují a budou se k vám chtít vrátit.

Co nás spolu čeká​

Nejprve se ujasníme všechna očekávání. Jen tak můžeme docílit spokojenosti na obou stranách. Před podpisem smlouvy a nákupem ootoolničky provedeme několik úrovní jednání, během kterých vyladíme franšízový model a přizpůsobíme vám na míru veškeré franšízové parametry.

K tomu od vás budeme potřebovat maximum informací. Především půjde o následující aspekty:

01

Alfa a omega naší úspěšné spolupráce. Dané místo by mělo oplývat odlišujícím prvkem zvyšujícím potenciál obsazenosti ootoolničky (unikátnost pozemku, turisticky vyhledávaná oblast, existující ubytovací kapacity na pozemku, další zážitky přímo na pozemku či v okolí…).

02

Otázka dostupnosti zázemí na vašem pozemku, které by umožnilo správu ootoolničky na denní bázi. Případně možnost ho tam vystavět.

03

Každá z našich ootoolniček je specifická z hlediska implementace. Z toho důvodu je pro nás důležité si ověřit, zda je vůbec možné ji na váš pozemek dostat a usadit.

04

Každý franšízant zajišťuje základní lokální záležitosti, zejména úklid. Potřebujeme vědet, jestli je to ve vašich možnostech a zda jste kapacitně schopni vše zabezpečovat na denní bázi.

05

Naše řešení sází na originalitu a nekompromisní kvalitu. Už od počátku vzniku se odlišujeme od zaměnitelných glampingových konceptů, kterými se trh čím dál více zaplavuje.

Investice do ootoolničky je investice do expertízy a osobitosti, kterou nebude nikdo schopen kopírovat. To nám umožňuje dlouhodobě držet prémiovou cenu za noc a zajištuje požadované zhodnocení.

06

Budeme s vámi sdílet roky vývoje, provozní know-how, marketingovou expertizu a brand, který dáváme všanc. Zejména však s vámi budeme sdílet závazek vůči hostům, kteří očekávají nejútulnější zážitek v životě a jehož nenaplnění poškodí nás i ostatní franšízanty. Očekáváme proto férový a proaktivní přístup s maximální snahou o naplnění našich standardů kvality, který povede k win-win kooperaci. Motivuje nás společný úspěch. Musíme se proto ujistit, že jste schopni samostatně komunikovat s úřady, vyřídit si veškeré náležitosti nebo zajistit potřebné souhlasy k implementaci ootoolničky na vašem pozemku.

Ta pravá pro mě

vzduch

Úplně nový typ zážitku a náš ootoolní matador. Chatička zavěšená mezi stromy.

Vyvinuli jsme pro ni mobilní a zcela neinvazivní řešení, které je ve světě glampingu opravdovým unikátem.

země

Neviditelná a zároveň tak výrazná.

“Zemitá” chatička nabízí neotřelý design v dokonalém souladu s okolní přírodou. A útulný odpočinek samozřejmě.

voda

Nový rozměr pro klidnou vodní hladinu.

Koncept pro rybníky a jezírka poskytuje mobilitu a designovou atraktivitu, ve které relax mysli a těla hraje důležitou roli. Díky transparentnímu pojetí splynete s okolním životem i “divočinou” pod vámi.

Kontakt

Máte zájem, otázku nebo nejasnost? Kontaktujte naši Lenku, která vám se vším poradí a dohodne telefonát či osobní schůzku. Ať už u nás, nebo přímo na vašem pozemku.

Lenka Šimková
Projektový koordinátor
+420 734 687 037
ootoolno s.r.o.

Formulář